| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Όνομα προϊόντων | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο | ES-10 |
| Συχνότητα | 3hz έως 2000 Hz |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| Άλλο όνομα | Πίνακας δονητών δόνησης |
| Δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| πρότυπο | MIL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Smartphones, κινητό τηλέφωνο, συστατικά |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης |
| Συχνότητα | 3500hz |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |