| μέγ. ταχύτητα | 1,8 m/s |
|---|---|
| κινούμενο πηνίο | 3,5~90 κιλά |
| κατεύθυνση δόνησης | Άξονας Χ, Υ, Ζ |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, μπαταρία, μέρη αυτοκινήτου |
| Εξουσία | AC380V, 3 PHASE 5 LINES (ή προσαρμοσμένο) |
| Εφαρμογή | Materila, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, οικιακά προϊόντα |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Διαδικτυακή υποστήριξη, Μηχανικοί διαθέσιμοι για σέρβις μηχανημάτων στο ε |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, πολιτική, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητα, ανταλλακτικά, ηλεκτρονικά, αερο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Δύναμη | 380V 3 φάση 5 καλώδιο |
| Φάσμα συχνότητας (Hz) | 3~3500 |
| εκτιμημένη ταχύτητα (m/s) | 1.2~1.8 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -70C σε 150C |
| Ζώνη δοκιμής | 1500L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Δονητής δόνησης | 3KN~100KN σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Δύναμη | 380V |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000Ν |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,6 m/s |
| Κατεύθυνση κραδασμών | Κάθετος |
| επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 800kg |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |