| Διάσταση | 1000*800*1500mm |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | 0~50℃ |
| Μέθοδος ελέγχου | Ταχύτητα μετατοπίσεων δύναμης |
| Ανώτατη χωρητικότητα φορτίων | 200KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz |
| Ανώτατη μετατόπιση | 75mm |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | ≤80db |
| Ανώτατη χωρητικότητα φορτίων | 500Kg |
| Μέθοδος ελέγχου | Ταχύτητα μετατοπίσεων δύναμης |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Ακρίβεια ελέγχου | 0,1% |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | ≤80db |
| Ανώτατη ταχύτητα | 100mm/s |
| Διάσταση | 1000*800*1500mm |
| Μέθοδος ελέγχου | Ταχύτητα μετατοπίσεων δύναμης |
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας δοκιμής | 0.1-3000 Hz |
| Ανάλυση δεδομένων | Χρόνος, συχνότητα, τροπική |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | Προσαρμοσμένο |
| Σύστημα ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Φάσμα συχνότητας | 5~2000Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Ταχύτητα μετατοπίσεων δύναμης |
| Ανώτατη επιτάχυνση | 100g |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0~50℃ |
| Ανώτατη χωρητικότητα φορτίων | 200KG |
| Μέθοδος ελέγχου | Ταχύτητα μετατοπίσεων δύναμης |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | ≤80db |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0~50℃ |
| Ανώτατη ταχύτητα | 100mm/s |
| Ανώτατη μετατόπιση | 25mm |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες Βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μετατόπιση | 40 χιλιοστά |
| Μαξ. Φορτίο | 100 κιλά |
| κατεύθυνση δονήματος | 3 άξονες |