| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
|---|---|
| εμπορικό σήμα | ASLi |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| πληρούν τα πρότυπα | ASTM D999-01 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |