| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| λειτουργία | Δοκιμή κλίματος γήρανσης |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Βαθμολογήθηκε τυχαία | 10000N |
|---|---|
| Κατηγορία επιτάχυνσης | 1000m/s2 |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Πίνακας δονήσεων | W800*D800mm |
| κινούμενη σπείρα | 14 κιλά |
| Ακρίβεια | 0,1 |
|---|---|
| Εξουσία | 40kva |
| Κατηγορία προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Οριζόντια κάθετη |
| Δύναμη ημιτόνου | 3000N |
|---|---|
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25 |