| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| δύναμη δόνησης | 10 KN |
| εκτόπισμα | 100 χλστ |
| κύμα λογισμικού | Ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός, RSTD |