| Ακρίβεια | ±1% |
|---|---|
| Εξουσία | 30 KW |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |
| Εύρος Θερμοκρασίας | RT+10°C~80°C(80°C ~150°C προαιρετικά) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ανάλυση θερμοκρασίας | 0,1℃ |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2,5℃ |
| Ταχύτητα αύξησης της θερμοκρασίας | 0,1~3,0 (°C/min) |
| Τροφοδοτικό | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Πίεση στελέχους | 0,0kg/cm~2,0 kg/cm(+101,3Kpa) |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 100ºC~135ºC |
| Σχετική πίεση | Εμφάνιση τιμών στο μανόμετρο |
| Απόλυτη πίεση | 100 Kpa + τιμές εμφάνισης |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | W2000xH2000 xD1000 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 2500kg |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2000x2000 x2000 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |
| Εξουσία | 20 kw |
|---|---|
| Δυναμικό | 380 V |
| Κατηγορία Προστασίας | IP55 |
| Ταχύτητα θέρμανσης | 3 C/Min |
| Ταχύτητα ψύξης | 1 C/Min |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| λειτουργία | Δοκιμή υγρασίας θερμοκρασίας |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98%R.H. |
| ράφι δειγμάτων | Προαιρετικό |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40°C~150°C |
|---|---|
| Ανάλυση θερμοκρασίας | ±0,1°C |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ± 0,5 ° C |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2°C |
| Εύρος Υγρασίας | 20%~ 98%RH |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| λειτουργία | Δοκιμή κλίματος γήρανσης |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20%~98%R.H. |