| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο Δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σοκ |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δόνησης | 30kN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπα δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Κλονισμός |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο Δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σοκ |