| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| κατεύθυνση δονήματος | οριζόντια και κάθετη δόνηση |
| μέγιστο dispacement | 51 χιλ. |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| κατεύθυνση δονήματος | οριζόντια και κάθετη δόνηση |
| μέγιστο dispacement | 51 χιλ. |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | σύστημα δοκιμής δόνησης |
| δύναμη δόνησης | 30kn |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δοκιμή | Σοκ |
| δύναμη δόνησης | 30kn |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δοκιμή | Σοκ |
| τυχαία δύναμη | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Τρόπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | 800*800 |