| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 600 κιλά |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο | ES-10 |
| Συχνότητα | 3hz έως 2000 Hz |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| μέγ. ταχύτητα | 1,8 m/s |
|---|---|
| κινούμενο πηνίο | 3,5~90 κιλά |
| κατεύθυνση δόνησης | Άξονας Χ, Υ, Ζ |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, μπαταρία, μέρη αυτοκινήτου |
| Εξουσία | AC380V, 3 PHASE 5 LINES (ή προσαρμοσμένο) |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 75 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Ονομασία | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | Mil-πρότυπο-810, iec60068-2-64, RTCA -160, IEC 61373 |
| Τύπος | Τραπέζι κραδασμών |
| Υλικό | χάλυβα |
| Τετάρτη | 380V/50Hz |