| Κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Εκτόπισμα | 25 mm |
| Ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Μέθοδος Λειτουργίας | Ενισχυτής |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μέθοδος Ψύξης | Αερόψυξη |
|---|---|
| Πρότυπο | UL 1642 |
| Εξουσία | AC380V, 3 γραμμές φάσης 5 |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εφαρμογή | μπαταρία, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| πληρούν τα πρότυπα | Jis D1601 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δόνηση | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Δύναμη ημιτόνου | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Μετατόπιση | 75mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 500kg |
| δύναμη ημιτόνου | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180KG |