| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο | UN38.3 πρότυπα |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| μέγιστη δύναμη | 2.000 Ν |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 70 DB |
| Ικανότητα ωφέλιμων φορτίων | 50 κλ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διαστάσεις | 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. |
| Ικανότητα ωφέλιμων φορτίων | 50 κλ |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 20 Hz σε 2.000 Hz |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Βάρος | 200 κλ |
| Πρότυπο | δονητής δόνησης υψηλής συχνότητας |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| μέγιστη ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.5 M/s |
|---|---|
| μέγιστη δύναμη | 2.000 Ν |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | 300 χιλ. Χ 300 χιλ. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 70 DB |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο | ES-10 |
| Συχνότητα | 3hz έως 2000 Hz |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επιτάχυνση | 100g |