| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 25 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Μέγιστο μέγεθος τραπεζιού | 1500*1500mm |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Σχήμα | Σειρά ES |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Δυναμική έξοδος | 3000~100000N |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| δύναμη ημιτόνου | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |