| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετα οριζόντια |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Συχνότητα | 3~2800HZ |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Μέθοδος λειτουργίας | Ενισχυτής |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |