| Μοντέλο | TH-225-B |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | W600XH750XD500(mm) |
| Εξωτερική διάσταση | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Χαμηλή θερμοκρασία | 0 ℃ |
| Υψηλή θερμοκρασία | 150°C |
| Διεπαφή | USB/RS232 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Άλλη μηχανή δοκιμής |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Λογισμικό | Παράθυρα/Linux |
| Διάσταση | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Εσωτερική διάσταση | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Χαμηλή θερμοκρασία | -40℃ |
| Υψηλή θερμοκρασία | 150℃ έως 200℃ |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98% R.H. |
| Βαθμολογήθηκε τυχαία | 10000N |
|---|---|
| Κατηγορία επιτάχυνσης | 1000m/s2 |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Πίνακας δονήσεων | W800*D800mm |
| κινούμενη σπείρα | 14 κιλά |
| Δύναμη ημιτόνου | 3000N |
|---|---|
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25 |
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |