| Εσωτερική διάσταση | Μ400xΥ500xΒ400mm |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 15%~98% RH |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ± 0,5 ° C |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±2,5% R.H. |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 380V |
| Ονομασία του προϊόντος | κλιματικό θάλαμο δοκιμής |
| Βάρος | 500 κιλά |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C ~ +150°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια ελέγχου | ±0,5°C; ±2,5% ΣΥ |
| Ομοιομορφία διανομής | ±2,0°C; ±3,0% ΣΥ |
| Ταχύτητα αύξησης της θερμοκρασίας | 0.1~3.0°C/min |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50℃ |
|---|---|
| Διεπαφή | USB/RS232 |
| Βάρος | 450KG |
| Επίδειξη | LCD |
| Λογισμικό | Παράθυρα/Linux |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | W800xH800 xD800 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 500Kg |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 400x400 X400 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 400x500 X400 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |