| Διάσταση | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υγρασία | 10-98%RH |
| Όνομα προϊόντων | Άλλη μηχανή δοκιμής |
| Διεπαφή | USB/RS232 |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 400x500 X400 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |
| Εσωτερική διάσταση | 1000X1000X1000 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | RT+15ºC ~+70ºC |
| Μέθοδος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος ελεγκτής οθόνης αφής LCD |
| Εύρος υγρασίας | Υγρασία όταν φωτισμός: 20%RH ~ 75%RH (± 5%RH) |
| Θερμοκρασία περιβαλλοντικού για χρήση | +5ºC ~+35ºC |
| Διεπαφή | USB/RS232 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Άλλη μηχανή δοκιμής |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Λογισμικό | Παράθυρα/Linux |
| Διάσταση | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50℃ |
|---|---|
| Διεπαφή | USB/RS232 |
| Βάρος | 450KG |
| Επίδειξη | LCD |
| Λογισμικό | Παράθυρα/Linux |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | W800xH800 xD800 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 500Kg |
| Τροφοδοτικό | AC 220V ή 380V (ο μετασχηματιστής είναι διαθέσιμος) |
|---|---|
| Διάσταση | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Διασύνδεση | USB/RS232 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υγρότητα | 10-98%RH |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| λειτουργία | Δοκιμή υγρασίας θερμοκρασίας |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98%R.H. |
| ράφι δειγμάτων | Προαιρετικό |