| Εσωτερική διάσταση | Π500*Υ400*Β400χιλ |
|---|---|
| Ακρίβεια ανάλυσης | 0,1 βαθμοί C |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | +/-2,5 βαθμοί Κελσίου |
| Εσωτερικό υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δοκιμαστική πόρτα | Μεμονωμένη πόρτα |
| Λογισμικό | Tt-5166 |
|---|---|
| Διεπαφή | USB/RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Βάρος | 450KG |
| Θερμοκρασία | -70-150℃ |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2000x2000 x2000 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 380V |
| Ονομασία του προϊόντος | κλιματικό θάλαμο δοκιμής |
| Βάρος | 500 κιλά |
| Εσωτερική διάσταση | W1000*H100*D1000mm |
|---|---|
| Όγκος | 1000L |
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~200C |
| Σειρά υγρασίας | 20~98%rR.H. |
| Λιμένας δοκιμής | Dia. 100 χλστ |
| Εσωτερική διάσταση | Π500xΥ600xΒ500mm |
|---|---|
| Τόμος | 150 λίτρα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ρυθμός αύξησης της θερμοκρασίας | 3.0°C/min |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| λειτουργία | Δοκιμή κλίματος γήρανσης |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 400x400 X400 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | W2000xH2000 xD1000 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 2500kg |