| Εσωτερική διάσταση | Π600*Υ750*Β500χιλ |
|---|---|
| Τόμος | 225L |
| Τύπος οθόνης | Προγραμματιζόμενη οθόνη αφής |
| Διάμετρος τρύπας δοκιμής | 50 χλστ |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS232 |
| Βαθμολογήθηκε τυχαία | 10000N |
|---|---|
| Κατηγορία επιτάχυνσης | 1000m/s2 |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Πίνακας δονήσεων | W800*D800mm |
| κινούμενη σπείρα | 14 κιλά |
| Τρύπα | 50mm ή 100mm |
|---|---|
| Δεξαμενή νερού | 25L |
| Βλέποντας παράθυρο | 250*300 χλστ |
| Πίνακας Ελέγχου | Οθόνη αφής LCD |
| Μάρκα συμπιεστή | Μπιτσερ |
| Εσωτερική διάσταση | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Χαμηλή θερμοκρασία | -40℃ |
| Υψηλή θερμοκρασία | 150℃ έως 200℃ |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98% R.H. |
| Ακρίβεια | 0,1 |
|---|---|
| Εξουσία | 40kva |
| Κατηγορία προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Οριζόντια κάθετη |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Εξουσία | 20 kw |
|---|---|
| Δυναμικό | 380 V |
| Ψυκτικά μέσα | R404A ή ισοδύναμο |
| Τρύπα | Dia. 50 χλστ |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS232, R485 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Δύναμη ημιτόνου | 3000N |
|---|---|
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25 |