| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Τροφοδοσία | AC380V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| Δύναμη ημιτόνου | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Μετατόπιση | 75mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 500kg |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Τροφοδοσία | AC380V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |