| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| πρότυπο | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικό πακέτο μπαταριών οχημάτων |
| δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| πρότυπο | ISO 16750 |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Τυχαίο ημίτονο |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος τραπεζιού | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική μπαταρία οχημάτων |
| Δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |