| Ακρίβεια | 0,1 |
|---|---|
| Εξουσία | 40kva |
| Κατηγορία προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Οριζόντια κάθετη |
| Δύναμη ημιτόνου | 3000N |
|---|---|
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25 |
| Εύρος συχνοτήτων | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 1,8 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | XYZ |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C~150°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±2,5% R.H |
| Τροφοδοτικό | AC220V, 50/60HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |