| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Ακρίβεια | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Εξουσία | 4KW |
| Δυναμικό | 220 V |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη αέρα |
| Εσωτερικές διαστάσεις | 400Χ500Χ400 χλστ |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
|---|---|
| Τόμος | 8000L |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~200C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~ 98%RH |
| Διάμετρος τρύπας δοκιμής | Dia. 100 χλστ |
| Ακρίβεια | 0,1 |
|---|---|
| Εξουσία | 40kva |
| Κατηγορία προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Οριζόντια κάθετη |
| Δύναμη ημιτόνου | 3000N |
|---|---|
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25 |
| Εύρος συχνοτήτων | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 1,8 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | XYZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |