| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας δοκιμής | 0.1-3000 Hz |
| Ανάλυση δεδομένων | Χρόνος, συχνότητα, τροπική |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | Προσαρμοσμένο |
| Σύστημα ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 100mm |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |