| Ακρίβεια | 0,1 |
|---|---|
| Εξουσία | 8kW |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π500*Υ600*Β500χιλ |
| Τόμος | 150 λίτρα |
| Μοντέλο | TH-225-B |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | W600XH750XD500(mm) |
| Εξωτερική διάσταση | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Χαμηλή θερμοκρασία | 0 ℃ |
| Υψηλή θερμοκρασία | 150°C |
| Εσωτερική διάσταση | Μ400xΥ500xΒ400mm |
|---|---|
| Τόμος | 80 λίτρα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ρυθμός αύξησης της θερμοκρασίας | 3.0°C/min |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C~150°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±2,5% R.H |
| Τροφοδοτικό | AC220V, 50/60HZ |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C ~ +150°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια ελέγχου | ±0,5°C; ±2,5% ΣΥ |
| Ομοιομορφία διανομής | ±2,0°C; ±3,0% ΣΥ |
| Ταχύτητα αύξησης της θερμοκρασίας | 0.1~3.0°C/min |
| Εσωτερική διάσταση | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Χαμηλή θερμοκρασία | -40℃ |
| Υψηλή θερμοκρασία | 150℃ έως 200℃ |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98% R.H. |
| Εσωτερική διάσταση | W600XH400XD450mm; |
|---|---|
| τόμος | 108L |
| Πρότυπο δοκιμής | ASTM B117 |
| συγκέντρωση NaCl | 5% |
| Πίεση | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| Εσωτερική διάσταση | 1150x500x500 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | RT+15ºC ~+70ºC |
| Εξωτερική διάσταση WXHXD (mm) | 1400X1600X750 |
| Εύρος Υγρασίας | RT+15ºC ~+70ºC |
| δείγμα ράφι | 2 |
| Εσωτερική διάσταση | DIA. 350x D450mm |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 100 ~ 143C |
| Εύρος πίεσης | 101.3kpa +0.0kg/cm2 ~ 3.0kgf/cm2 |
| Εύρος Υγρασίας | 65 ~ 100%RH |
| δείγμα ράφι | 2 |
| Εσωτερική διάσταση | 1000X1000X1000 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | RT+15ºC ~+70ºC |
| Μέθοδος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος ελεγκτής οθόνης αφής LCD |
| Εύρος Υγρασίας | Υγρασία όταν φωτισμός: 20%RH ~ 75%RH (± 5%RH) |
| Θερμοκρασία περιβαλλοντικού για χρήση | +5ºC ~+35ºC |