| Εσωτερική διάσταση | Π1000xΥ1000xΒ1000mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1200xΥ1900xΒ1300mm |
| Τόμος | 150 λίτρα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Ποσοστό IP | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| Εσωτερικό υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εσωτερικό πάχος υλικού | 10,0 mm±0.05 |
| Εξωτερικό υλικό | Γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα |
| Τρύπα | 50mm ή 100mm |
|---|---|
| Δεξαμενή νερού | 25L |
| Βλέποντας παράθυρο | 250*300 χλστ |
| Πίνακας Ελέγχου | Οθόνη αφής LCD |
| Μάρκα συμπιεστή | Μπιτσερ |
| Εσωτερική διάσταση | 1000x1000x1000 mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 1600x1900x1400 mm |
| Ροή δοκιμής JIS | 1,8L/Min έως 3,9L/Min (RT-1000A), 24,5L/Min έως 39,2L/Min (RT-1000B) |
| Πίεση δοκιμής JIS | 0,1kgf/cm2 έως 0,3 kgf/cm2 (RT-1000A), 1kgf/cm2 έως 3 kgf/cm2 (RT-1000B) |
| Ταχύτητα δοκιμής πτώσης | 1 έως 1,5 mm/min (IPX1, IPX2), 3 έως 3,5 mm/min (IPX3, IPX4) |
| Εσωτερική διάσταση | Π1000×Υ1000×Β1000 mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1600×Υ1950×Β1450 χλστ |
| Βάρος | 400 κιλά |
| Διακόπτης αέρα | 63A |
| Τροφοδοτικό | AC220V 50/60Hz |
| Εσωτερική διάσταση | Π600xΥ850xΒ800mm |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | RT+15C~+65C |
| Εύρος υγρασίας | 20%R.H.~98%R.H. |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | +/-2,0C |
| Εσωτερικό υλικό | SUS 304 ανοξείδωτος χάλυβα |
| Τροφοδοτικό | AC 220V ή 380V (ο μετασχηματιστής είναι διαθέσιμος) |
|---|---|
| Διάσταση | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Διασύνδεση | USB/RS232 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υγρότητα | 10-98%RH |
| Εσωτερική διάσταση | W800*H1200*D700mm |
|---|---|
| κλίμακα θερμοκρασίας | (RT+15C) ~300C |
| Ακρίβεια ελέγχου | +/-0,5C |
| Μέθοδος ελέγχου | Micro PID+SSR+Timer |
| Ράφι αποθήκευσης | Δύο στρώματα |
| Εσωτερική διάσταση | W1200*H500*D800mm |
|---|---|
| Τόμος | 408L |
| Πρότυπο δοκιμής | ASTM B117 |
| συγκέντρωση NaCl | 5% |
| Πίεση | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 380V |
| Ονομασία του προϊόντος | κλιματικό θάλαμο δοκιμής |
| Βάρος | 500 κιλά |