| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | XYZ Τρεις Άξονες |
| Συχνότητα | 5~3500 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| δοκιμή | Σοκ |