| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| Κατεύθυνση δόνησης | x-$l*y ζ |
| Μέγ. Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6,5 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 600 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| Κατεύθυνση δόνησης | x-$l*y ζ |
| Μέγ. Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6,5 κιλά |
| Μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη ημιτόνου | 20000N |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.0m/s |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 80mm ή προσαρμοσμένος |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| δύναμη δόνησης | 30kn |
|---|---|
| Συχνότητα | 5 ~ 2800 Hz |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | X, y, z τρεις άξονες |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |