| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | X, y, z τρεις άξονες |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Χ, Υ, Ζ τριαξωνικός |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Πρότυπο Δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| πρότυπο | mil-std 810G |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
| Χρήση | μηχανή δοκιμής δόνησης |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρομηχανικά προϊόντα |
| Πεδίο συχνότητας | 2~2500HZ |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη sinus | 1000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μαξ. Ταχύτητα | 10,8m/s |
| πληρούν τα πρότυπα | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0m/s |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| Συχνότητα | 1 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 750 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |