| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 100mm |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| Πρότυπο δοκιμής | Mil-STD-810G |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Δύναμη δονητών | 20KN |
| Κατάλληλος | Ανώτατα στοιχεία δοκιμής φόρτωσης 300kgs |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη δονήσεων | 10000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ISTA |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |