| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| επιτάχυνση | 100g |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εξουσία | 380V, 3 φάσεις |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000n ~ 150000n |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm l*w*h ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εξουσία | AC380V, 3 γραμμές φάσης 5 |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| Πρότυπο Δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Πρότυπο Δοκιμής | UN38.3, IEC62133, JIS Δ 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λι-ιονικές ενότητες μπαταριών |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | πακέτο |
| επιτάχυνση | 100g |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Δύναμη του αέρα | 6KN |
|---|---|
| Τύπος | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία |