| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εξουσία | 380V, 3 φάσεις |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~2800 Hz |
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετα οριζόντια |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Συχνότητα | 3~2800HZ |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| επιτάχυνση | 1 εκατ. |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| δύναμη δόνησης | 300Kgf |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Υλικό τραπεζιού | Κράμα αργιλίου |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~2800 Hz |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| πρότυπο δοκιμής | ISTA 3A |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Τρεις κατευθύνσεις |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |