| τυχαία δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Μαξ. | 10,8m/s |
| Μαξ. Μετατόπιση | 75 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Τριαξωνικός |
| Εφαρμογή | εργαστήριο δοκιμής, μπαταρία, μέρη αυτοκινήτου |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| Κατεύθυνση δόνησης | x-$l*y ζ |
| Μέγ. Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6,5 κιλά |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
|---|---|
| Σχήμα | Σειρά ES |
| Πεδίο συχνότητας | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
| επιτάχυνση | 100 G |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη sinus | 2000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |