| Τύπος | mil-std 810G |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
| Χρήση | μηχανή δοκιμής δόνησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρομαγνητική Δονητική Δοκιμή Μηχανής Τιμή |
| Πεδίο συχνότητας | 2~2500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| τυχαία δύναμη | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Τρόπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | 800*800 |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Πεδίο συχνότητας | 3-3500hz |
| displaccement | 40 εκατοστά |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| Δύναμη κλοπής | 1200N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | veritical οριζόντια δοκιμή δόνησης |
| Τύπος | Πρότυπο ISTA |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| sine force | 40000N |
|---|---|
| speed | 2.0 m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 500kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |