| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Άλλο όνομα | Δονητής δόνησης |
| δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | X, y, z τρεις άξονες |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Ζώνη δοκιμής | 216L |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Σειρά υγρασίας | 10~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Λειτουργία δόνησης | ημιτονοειδές, τυχαίο, σοκ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |