| Δύναμη sinus | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.8 m/s |
|---|---|
| Κινούμενη σπείρα | 3.5~90kg |
| Κατεύθυνση δόνησης | Χ, Υ, ΆΞΟΝΑΣ Ζ |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, μπαταρία, μέρη αυτοκινήτου |
| Δύναμη | AC380V, 3 ΦΑΣΗ 5 ΓΡΑΜΜΕΣ (ή προσαρμοσμένος) |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |