| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μέγ. Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| μέγιστη ταχύτητα | 1.8m/s |
| τυχαία δύναμη | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος ενισχυτών |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| Περιοχή συχνοτήτων ((HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Ονομαστική επιτάχυνση (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Ονομαστική δύναμη sinus | 1000~350000 |
| Μέγιστο φορτίο | 70~4500kg |
| Μετακινούμενη τροχιά | 2.5~300kg |
| τυχαία δύναμη | 20kN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μαξ. Φορτίο | 300 κιλά |
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| κατεύθυνση δονήματος | οριζόντια και κάθετη δόνηση |
| μέγιστο dispacement | 51 χιλ. |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη sinus | 1000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μαξ. Ταχύτητα | 10,8m/s |