| Μέγιστη μετατόπιση | 2.5 ΚΚ |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220 VAC, 50/60 Hz |
| Βάρος | 200 κλ |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 50 γ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.5 M/s |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Εφαρμογή | Συσκευασία |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 600 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
|---|---|
| πρότυπο | UL 1642 |
| Δύναμη | AC380V, 3 φάση 5 γραμμές |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εφαρμογή | μπαταρία, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη δονήσεων | 30000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη δόνηση +horizontal |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | συσκευασία μπαταριών |
| πληρούν τα πρότυπα | IEC 62133 |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| Τρόπος δονήσεων | Sine Sweep Random |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| κατεύθυνση δονήματος | οριζόντια και κάθετη δόνηση |
| μέγιστο dispacement | 51 χιλ. |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |