| δύναμη ημιτόνου | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500Kg |
| Δύναμη ημιτόνου | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 500kg |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 80mm ή προσαρμοσμένος |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετη ή x,y,z |
| Ικανότητα ωφέλιμων φορτίων | 50 κλ |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 20 Hz σε 2.000 Hz |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Βάρος | 200 κλ |
| Πρότυπο | δονητής δόνησης υψηλής συχνότητας |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.5 M/s |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διαστάσεις | 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 70 DB |
| Μέγιστη μετατόπιση | 2.5 ΚΚ |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη sinus | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.8m/s |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |