| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| Τρόπος δονήσεων | Sine Sweep Random |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο φορτίο | 450 κιλά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, συσκευασία, μπαταρία |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| Πρότυπο Δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Εσωτερική διάσταση | Π900xΥ500xΒ600mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1400xΥ950xΒ1200mm |
| Τόμος | 270 λίτρα |
| Δοκιμή φυσιολογικού ορού | NSS ACSS |
| όγκος ψεκασμού | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |