| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 6KN |
|---|---|
| Τύπος | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εξουσία | 380V, 3 φάσεις |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Δονήσεις | Ψηλή δόνηση |
| Μέγεθος πίνακα | 600x600 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Δονήσεις | Ψηλή δόνηση |
| Μέγεθος πίνακα | 600x600 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| Δύναμη sinus | 40kN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 85 mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500KG |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |