| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| Κατεύθυνση δόνησης | x-$l*y ζ |
| Μέγ. Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6,5 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δόνηση |
|---|---|
| Μέγεθος τραπεζιού | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικό πακέτο μπαταριών οχημάτων |
| Δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο | UN38.3 πρότυπα |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Τυχαίο ημίτονο |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| τυχαία δύναμη | 3000kg.f |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος ενισχυτών |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |