| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| πληρούν τα πρότυπα | ASTM D999-01 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Πεδίο συχνότητας | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Κατηγορία ταχύτητας | 1,2 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | κάθετο &x, Υ, ζ |
| πρότυπο | ES-10 |
|---|---|
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3-3000Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Μάρκα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Μάρκα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |