| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστο φορτίο | 100 κιλά |
| Δύναμη | 750W |
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
| πρότυπο δοκιμής | Mil-πρότυπο-810, iec60068-2-64, RTCA -160, IEC 61373 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| ημιτονοειδής δύναμη | 2000n |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Ικανότητα ωφέλιμων φορτίων | 50 κλ |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 20 Hz σε 2.000 Hz |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Βάρος | 200 κλ |
| Πρότυπο | δονητής δόνησης υψηλής συχνότητας |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Ζώνη δοκιμής | 1000L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+150degree |
| Σειρά υγρασίας | 20~98% |
| skaker | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |