| Ζώνη δοκιμής | 216L |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Σειρά υγρασίας | 10~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Λειτουργία δόνησης | ημιτονοειδές, τυχαίο, σοκ |
| Πρότυπο Δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2015 |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
| Δύναμη δονήσεων | 10000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ISTA |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Τρόπος | Ημίτονο, τυχαίος, κλονισμός, αναζήτηση αντήχησης και παραμονή |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | ΚΑΘΕΤΟΣ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Δύναμη | 380V, 3 φάσεις |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 5~3500Hz |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-202 Μέθοδος 213 |
| Δονήσεις | Βόρειος και οριζόντιος |
| Μέγεθος πίνακα | 600x600 χιλιοστά |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |