| Δύναμη δονήσεων | 1000kgf |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Υλικό τραπεζιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| δοκιμές δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| ταχύτητα | 2.0m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| Κατεύθυνση δονήσεων | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| επιτάχυνση | 100g |
| ΚΛΟΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ | Συσκευή απομόνωσης κλονισμού |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| μέγιστη δύναμη | 2.000 Ν |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 70 DB |
| Ικανότητα ωφέλιμων φορτίων | 50 κλ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διαστάσεις | 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |