| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας δοκιμής | 0.1-3000 Hz |
| Ανάλυση δεδομένων | Χρόνος, συχνότητα, τροπική |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | Προσαρμοσμένο |
| Σύστημα ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |
| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Εφαρμογή | Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος Αυτοκινήτου |
|---|---|
| Τάση | AC380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες Βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| Ωριαία ταχύτητα | 2.0m/s |
| Ακρίβεια | 0,1 |
|---|---|
| Εξουσία | 40kva |
| Κατηγορία προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Οριζόντια κάθετη |
| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |