| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Πρότυπο Δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2015 |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
| Δύναμη δονήσεων | 30000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη δόνηση +horizontal |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | συσκευασία μπαταριών |
| πληρούν τα πρότυπα | IEC 62133 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz σε 3000Hz |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 51 χιλιοστά |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 14 κιλά |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 75 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2800HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ista 2a 3a |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810F |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |