| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 1000kgf |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Υλικό τραπεζιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| δοκιμές δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Δύναμη του αέρα | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη δόνηση +horizontal |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Μαξ. Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Πεδίο συχνότητας | 5~2800 Hz |
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο φορτίο | 450 κιλά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |