| Εσωτερική διάσταση | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Χαμηλή θερμοκρασία | -40℃ |
| Υψηλή θερμοκρασία | 150℃ έως 200℃ |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98% R.H. |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C~150°C |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας | 20%~98% R.H. |
| Εσωτερική διάσταση | Π1000*Υ1000*Β800mm |
| Τόμος | 800 λίτρα |
| μέθοδος ψύξης | Αερόψυξη |
| Πεδίο συχνότητας | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Κατηγορία ταχύτητας | 1,2 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | κάθετο &x, Υ, ζ |
| Εύρος συχνοτήτων | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 1,8 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | XYZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη sinus | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |